23. października Przedszkolaki i klasy 0-3 były w Człuchowie w kinie na spektaklu pt. „Doktor i jego zwierzęta” wystawianym przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Jak zawsze spektakl był zjawiskowy. Piękne dekoracje, cudowne stroje, muzyka, gra świateł, dymy, wspólna zabawa z aktorami. Mnóstwo emocji i przeżyć.
Home » aktualności » „Doktor i jego zwierzęta”- spektakl w Człuchowie

