Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami uczcili Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu spacerem po Biskupnicy, podczas którego promowali piesze wycieczki, także z wykorzystaniem kijów trekingowych oraz jazdę na rolkach, deskorolkach i hulajnogach. Wszystko po to, aby zachęcić mieszkańców do zastąpienia auta innymi sposobami poruszania się po Biskupnicy i jej okolicach.
Home » aktualności » Obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

