Godziny lekcyjne

Szkoła w Stołcznie
9:00 – 9:45
9:50 – 10:35
10:40 – 11:25
11:35 – 12:20
12:30 – 13:15
13:20 – 14:05

Szkoła w Biskupnicy
8:30 – 9:15
9:20 – 10:05
10:10 – 10:55
11:05 – 11:50
12:00 – 12:45
12:50 – 13:35

Klasa VII w Barkowie
7:55 – 8:40
8:45 – 9:30
9:40 – 10:25
10:30 – 11:15
11:20 – 12:15
12:25 – 13:10
13:20 – 14:05
14:10 – 14:55

Plan lekcji

Plan lekcji Stołczno – KLIKNIJ

Plan lekcji Biskupnica – KLIKNIJ

Plan lekcji klasa VII w Barkowie – KLIKNIJ

e-dziennik

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć swoje oceny.
Dziennik elektroniczny otworzy się w nowej zakładce.

Zdjęcie tygodnia – autor: Magda, klasa IV A

Plan lekcji w Barkowie

Plan lekcji – klasa VII – od 12.02.2018r.

Wychowawczyni – Iwona Rosińska

      klasa siódma     klasa ósma     klasa III gimnazjum
      Lidia Puszcz     Iwona Rosińska     Piotr Nerkowski  
                     
Poniedziałek     dz. chł.   dz. chł.   dz. chł.
7.45 – 8.30 1.   matematyka     niemiecki     WDŻ  
8.35 – 9.20 2.   polski     matematyka     WF niemiecki
9.30 – 10.15 3.   niemiecki WF   WOS     matematyka  
10.25-11.10 4.   niemiecki WF   WOS     polski  
11.20-12.05 5.   WF niemiecki   polski     WOS  
12.20-13.05 6.   WF niemiecki   polski     geografia  
13.15-14.00 7.   religia       WF   angielski WF
14.10-14.55 8.   religia       WF   angielski WF
Wtorek     dz. chł.   dz. chł.   dz. chł.
7.45 – 8.30 1.   geografia     polski     matematyka  
8.35 – 9.20 2.   biologia     matematyka     WF religia
9.30 – 10.15 3.   matematyka     doradztwo zaw.     WF religia
10.25-11.10 4.   polski     fizyka     biologia  
11.20-12.05 5.   angielski WF   geografia     fizyka  
12.20-13.05 6.   angielski WF   angielski     technika  
13.15-14.00 7.   wychowawcza       WF   angielski WF
14.10-14.55 8.   doradztwo zaw.       WF   angielski WF
                     
Środa     dz. chł.   dz. chł.   dz. chł.
7.45 – 8.30 1.   fizyka     niemiecki     plastyka  
8.35 – 9.20 2.   muzyka     polski     niem. mniejsz./ zaj.dod.
9.30 – 10.15 3.   matematyka     biologia     niemiecki biblioteka
10.25-11.10 4.   geografia     religia     polski  
11.20-12.05 5.   biologia     religia     polski  
12.20-13.05 6.   polski     historia     religia angielski
13.15-14.00 7.         WF     religia angielski
14.10-14.55 8.         WF     polski egz. zaj.dod.
Czwartek     dz. chł.   dz. chł.   dz. chł.
7.45 – 8.30 1.   chemia     matematyka     polski  
8.35 – 9.20 2.   chemia     polski     matematyka  
9.30 – 10.15 3.   matematyka     chemia     historia  
10.25-11.10 4.   WF angielski   chemia     fizyka  
11.20-12.05 5.   WF angielski   fizyka     wychowawcza  
12.20-13.05 6.   historia     angielski     chemia  
13.15-14.00 7.   polski     WF       angielski
14.10-14.55 8.   polski egz.     WF       angielski
Piątek     dz. chł.   dz. chł.   dz. chł.
7.45 – 8.30 1.   polski     wychowawcza     matematyka  
8.35 – 9.20 2.   angielski informat.   matematyka     WF polski egz.
9.30 – 10.15 3.   informat. angielski   historia     polski   
10.25-11.10 4.   historia     polski egz.     angielski   
11.20-12.05 5.   plastyka     angielski informat.   historia  
12.20-13.05 6.   fizyka     informat. angielski   muzyka  
13.15-14.00 7.               niem. mniejsz.  
14.10-14.55 8.               niem. mniejsz.  
Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031